Zakopane

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Nazwa
Nowe apartamenty w Zakopanem - TOP LOKALIZACJA
Cena
608 375 - 920 640 PLN
Cena za m2
13 200 - 16 500 PLN
Powierzchnia
39.25 - 58.52 m2
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
363/3877/OI

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu 15 apartamentów na sprzedaż w stanie deweloperskim w prestiżowej dzielnicy Zakopanego. Lokalizacja ta pozwala cieszyć się czystym powietrzem oraz pięknym widokiem na góry. W sąsiedztwie budynki jednorodzinne oraz pensjonatowe. W bezpośredniej bliskości znajduje się świerkowy las oraz polana. Inwestycja będzie wykonana w wysokim standardzie z najwyższej jakości materiałów, wyróżniając się walorami estetycznymi, nowoczesną architekturą oraz funkcjonalnością.

Budynek składać się będzie z pięciu kondygnacji. W tym, w części podziemnej gdzie będzie znajdować się garaż. Celem obniżenia kosztów utrzymania przewidziano ogrzewanie centralne olejowe lub gazowe.

Mieszkania zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze doświetlenie pomieszczeń, z myślą o osobach, które cenią funkcjonalność i wygodę, a zarazem chcą cieszyć się swobodą i prywatnością.

W pobliżu tereny objęte ochroną Tatrzańskiego Parku Narodowego. Do centrum Zakopanego 2 km.

Dodatkowo płatne miejsce w garażu podziemnym w cenie 50 000 zł lub miejsce postojowe na zewnątrz w cenie 25 000 zł

Rozpoczęcie robót budowlanych - kwiecień 2017.
Zakończenie budowy - kwiecień 2018.

Sprzedaż prowadzi biuro Północ Nieruchomości oddział Zakopane

Mapa

Kontakt

Helena  Tyrała

Helena Tyrała

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
510-221-001
Email:
htyrala@polnoc.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DS CONSULTING COMPANY DARIUSZ SIEWIERSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest PÓŁNOC Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy Balicka 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).