Zakopane

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Nazwa
SKI&SPA RESORT - Luksusowe Apartamenty Zakopane
Cena
548 596 PLN
Cena za m2
17 800
Powierzchnia
30,82 m2
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
383/3877/OI

Opis nieruchomości

Obsługa Inwestycji i sprzedaż apartamentów

Sprzedaż inwestycji prowadzi ogólnopolskie biuro nieruchomości Północ Nieruchomości oddział Zakopane.
Nasza Agencja ma kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Dodatkowo możemy pokazać realizowaną inwestycję w niemal od ręki. Nasze biuro mieści się w jej sąsiedztwie.
Kupując apartament z naszą pomocą otrzymujecie:
- brak wynagrodzenia za zakup lokalu (wynagrodzenie pokrywa inwestor)
- bezpłatną obsługę prawną od ręki i na miejscu
- bezpłatne konsultacje i pośrednictwo kredytowe (oddział Gold Finance w tym samym biurze)
- gwarancję skutecznego wynajmu apartamentu w systemie KUP – WYNAJMIJ – ZARABIAJ
- … oraz kawę z ekspresu i miłą i profesjonalną obsługę w całym procesie zakupu ;)

Inwestycja

Apartamenty „SKI & SPA Resort” zlokalizowane są w prestiżowej dzielnicy Zakopanego zaledwie 3 minuty piechotą od biura sprzedaży ww. inwestycji - Północ Nieruchomości oddział Zakopane (Pawilon Wielkiej Krokwi).
W dwóch budynkach inwestycji, na kondygnacjach „0” do „+3”, zaprojektowano prawie 90 luksusowych apartamentów. Na poziomie „-1” przewidziano około 100 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz około 100 schowków.
W trzecim budynku mieścić się będzie Centrum SPA z basenem oraz saunami, do dyspozycji właścicieli i gości lokali. Wszystkie kondygnacje budynków, już od poziomu garażu, aż po najwyższe piętro połączone są ze sobą za pomocą wygodnych i bardzo cichych panoramicznych wind.

SKI

Zakopane jako zimowa stolica Polski słynie z propagowania sportów zimowych jak również imprez im towarzyszących.
Niewątpliwą zaletą Apartamentów „SKI & SPA” jest ich doskonała lokalizacja. W odległości 500 m znajduje się skocznia narciarska „Wielka Krokiew” goszcząca najsłynniejszych skoczków światowego formatu. Obok skoczni na mieszkańców i gości inwestycji czeka wiele śnieżnych atrakcji - stoki narciarskie, zamek ze śniegu, zjeżdżalnie pontonowe oraz rozmaite atrakcje dla dzieci. Atutem jest bliskość wyjścia do szlaków górskich (700 m- Ścieżka pod Reglami, 900 m- Rondo Kuźnickie) skąd można uprawiać sporty zimowe lub letnie. Wieczorem warto skorzystać z bogatej oferty kuchni regionalnej. Okolice inwestycji oferują rozmaite punkty gastronomiczne w odległości zaledwie 2 minut, a do atrakcji Krupówek jest ok 8 minut. Inwestycja ma do zaoferowania schowki, które niewątpliwie będą ogromnym udogodnieniem dla narciarzy, którzy będą mogli pozostawić sprzęt po zaparkowaniu samochodu w wygodnym garażu podziemnym.

SPA

Tym co wyróżnia kompleks apartamentów „SKI &SPA” jest luksus, komfort i teren na którym zaprojektowano teren zielony, miejsce do rekreacji i budynek SPA. Zaprojektowano w nim centrum SPA z saunami i pełną infrastrukturą (łazienki, szatnie, leżaki). Na najwyższej kondygnacji kompleksu SPA na tzw. „dachu budynku” mieścić się będzie komfortowy, widokowy basen, z którego mieszkańcy będą mogli podziwiać panoramę Tatr i zażywać kąpieli słonecznych na wygodnych leżakach.

APARTAMENTY

W apartamentach „SKI & SPA” proponujemy Państwu szeroki wybór lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach (od ok. 22 m 2 do 74,16 m 2). Apartamenty na każdym poziomie mają swoje zalety. Niewątpliwym atutem apartamentów na parterze są przynależne im tarasy. Natomiast na najwyższej kondygnacji apartamenty mają zaprojektowane panoramiczne okna dachowe dzięki którym można podziwiać panoramę Tatr, a nocą piękne górskie niebo. W każdym apartamencie będzie możliwość zamontowania kominka. Usytuowanie obiektu jak również szerokie balkony i tarasy z dużymi, przesuwnymi drzwiami sprawiają, że lokale będą jasne, słoneczne i przyjazne ich mieszkańcom, a komfort wypoczynku wysoki.

Mapa

Kontakt

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
508-608-128
Email:
kzielinska@polnoc.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DS CONSULTING COMPANY DARIUSZ SIEWIERSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest PÓŁNOC Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy Balicka 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).